Kurumsal

HAKKIMIZDA

Eurobano Tekstil ,

2011 yılında kurulmuş olup kaymaz tabanlı Banyo setleri, Parça halı ve yolluk grubu üretimi yapmaktadır. Çok geniş ürün yelpazesine sahip olan Eurobano tekstil 11000 mt2 açık alan 8000 mt2 kapalı alanda üretim yapmaktadır. Firmamız En son teknoloji makine parkuruna sahip olup kalitemiz dünya çapında kabul görmüştür.

Firmamız ISO 9001-2008, BSCI ,SEDEX, OEKO-TEX belgelerine sahiptir.

Tüm üretimimiz uluslararası standartlarda kabul görmüş ve sürdürülebilir çevre prosedürüne uygun bir şekilde üretimlerimiz gerçekleştirilmektedir.

Ürünlerimiz, 15'den fazla Avrupa ülkesinde ve bir çok ülkede bilinmektedir. Son 5 yılda ihracat programımızı genişleterek 40'dan fazla ülkeye ihracat yapmaktayız. Başta Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, Rusya, Amerika, İtalya, İspanya, Portekiz, Polonya, Macaristan, Suudi Arabistan ve Balkan Devletleri satışlarımızın % 95'i ihraç edilmektedir,% 5 ise iç pazara hizmet edilmektedir.

EUROBAÑO TEKSTİL kuruluşundan bu yana sürekli büyümeyi başarmış ve istihdam olanakları sağlayarak bölgesel ekonomiye katkıda bulunmaktadır.

EUROBAÑO TEKSTİL olarak ayda 270.000 m2 üretim kapasitesine sahibiz.

Üretimini yapmış olduğumuz Banyo setleri, Parça halı ve Yolluk grubumuz benzersiz renkler ve desenlerle kaymaz tabanlı latex desteğine sahip olup makinede yıkanabilir ve antibakteriyeldir.

Saygılarımızla, 

 

BİZDEN

HABERLER
  • DOMOTEX'İN GÖZDESİ!
  • Eurobano, Domotex'in gözdesi oldu
  • EUROBANO, DOMOTEX FUARI’NA RENK KATTI
  • EVTEKS Uluslararası Ev Tekstili Fuarına Katıldık

E-BÜLTEN

GELİŞMELERDEN HABERDAR OL