Kurumsal

HAKKIMIZDA

Eurobano Tekstil ,

2011 yılında kurulmuş olup kaymaz tabanlı banyo setleri, parça halı ve yolluk grubu üretimi yapmaktadır. Çok geniş ürün yelpazesine sahip olan Eurobano Tekstil 11000 m2 açık alan 8000 m2 kapalı alanda üretim yapmaktadır. Firmamız en son teknoloji makine parkuruna sahip olup, kalitemiz dünya çapında kabul görmüştür.

Firmamız ISO 9001-2008, BSCI ,SEDEX, OEKO-TEX belgelerine sahiptir.

Tüm üretimimiz uluslararası standartlarda kabul görmüş ve sürdürülebilir çevre prosedürüne uygun bir şekilde üretimlerimiz gerçekleştirilmektedir.

Ürünlerimiz, 15'den fazla Avrupa ülkesinde ve bir çok ülkede tanınmaktadır. Son 5 yılda ihracat yelpazemizi genişleterek 40'dan fazla ülkeye ihracat yapmaktayız. Başta Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, Rusya, Amerika, İtalya, İspanya, Portekiz, Polonya, Macaristan, Suudi Arabistan ve Balkan Devletlerine satışlarımızın % 95'i ihraç edilmektedir, % 5 ise iç pazara hizmet etmektedir.

EUROBAÑO TEKSTİL kuruluşundan bu yana sürekli büyüme göstermiş ve istihdam olanakları sağlayarak bölgesel ekonomiye katkıda bulunmuştur.

EUROBAÑO TEKSTİL olarak ayda 270.000 m2 üretim kapasitesine sahibiz.

Üretimini yapmış olduğumuz banyo setleri, parça halı ve yolluk grubumuz benzersiz renkler ve desenlerle kaymaz tabanlı latex desteğine sahip olup makinede yıkanabilir ve antibakteriyeldir.

Saygılarımızla. 

 

BİZDEN

HABERLER
  • Eurobano Evteks'te
  • DOMOTEX'İN GÖZDESİ!
  • Eurobano, Domotex'in gözdesi oldu
  • EUROBANO, DOMOTEX FUARI’NA RENK KATTI
  • EVTEKS Uluslararası Ev Tekstili Fuarına Katıldık

E-BÜLTEN

GELİŞMELERDEN HABERDAR OL