Kurumsal

Hakkımızda

1974 yılında temelleri atılan şirketler grubumuzun bugünkü noktaya ulaşması kuşkusuz bir rastlantı sonucu olmamıştır. Başarılı ve doğru yatırım kararlarımızla sürekli büyüyen; Metal, Tekstil ve İnşaat sektörlerindeki işletmelerimizde yaklaşık 350 kişiye iş imkanı sağlamaktayız.

1974 yılında kurulan Edoux Asansör, Asansör sektöründe öncü bir grup haline gelmiş, adını sektörde ki liderler arasına yazdırmayı başarmış ve birçok ödülle taçlandırmıştır.

Grubumuz 2011 yılında EUROBAÑO TEKSTİL firmasını kurarak, farklı sektörde de kalite anlayışını, vizyon görüşünü,kabiliyetini,,müşteri ve çalışan memnuniyet anlayışını kullanarak Tufting Makine Kaymaz Taban Halı sektöründe de öncü kuruluş haline gelmiştir.

2016 yılında ise Sezgin Life Yapı adı altında kurulan inşaat firmamız 44 yıllık inşaat tecrübemizi yansıtmak amacıyla kurulmuş olup yatırımları emin adımlarla sürdürmeye devam etmiştir.

EUROBAÑO TEKSTİL Tufting makine kaymaz taban halı üretiminde pazar lideri olmayı, müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetlerle beklentilerin ötesinde memnuniyet sağlamayı, çalışanlarının öncelikli olarak çalışmak istedikleri bir kurum olmayı hedef olarak benimsemiştir.

EUROBAÑO TEKSTİL olarak doğal Latex‘li Kaymaz Tabanlı Banyo Setleri, Parça Halı ve Yolluk Grubu üretimi yapmaktadır. Çok geniş ürün yelpazesine sahip olan EUROBAÑO TEKSTİL şuanda 11.000m2 açık alan 8.000m2 kapalı alanda üretim yapmaktadır. Ayrıca üretim tesisine ek olarak 25.000m2 alan yatırımı yapan ve bu yatırımı 3 yıl içerisinde bitirmeyi hedef alan Arge, İnovasyon tecrübesini kullanarak teknolojik makine yatırımları projeleride bulunmaktadır.

Firmamız ayrıca BSCI, OEKOTEX ve ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemine sahiptir. Tüm üretimimiz uluslararası standartlarda kabul görmüş, sürdürülebilir çevre prosedürüne uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ürünlerimiz 20'den fazla Avrupa ülkesinde ve birçok ülkede bilinir bir marka haline gelmiştir. Son 5 yılda ihracat programımızı genişleterek 40'dan fazla ülkeye ihracat yapmaktayız. Başta Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, Rusya, Amerika, İtalya, İspanya, Portekiz, Polonya, Macaristan, Suudi Arabistan ve Balkan Devletleri.

Satışlarımızın %95'i İhraç edilmekte, %5 ise İç pazara hizmet etmektedir.

EUROBAÑO TEKSTİL, kuruluşundan bu yana sürekli büyümeyi başarmış ve istihdam olanakları sağlayarak bölgesel ekonomiye katkıda bulunmuştur.

Firmamız Aylık 340.000m2 üretim kapasitesine sahiptir ve en son teknoloji makine parkuruna sahiptir.

Üretimini yapmış olduğumuz ürünler, tamamıyla Doğal Latexli Kaymaz Tabanlı Banyo Setleri, Parça Halı ve Yolluk Grubu olarak benzersiz renkler ve desenlere sahip olup makinede yıkanabilir ve Anti-bakteriyeldir.

Belirtilen web sitemizde www.eurobano.com.tr ürünlerimizi detaylı inceleyebilirsiniz.

 

Sertifikalarımız

Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız, bu kaliteli hizmetimizi aldığımız sertifikalar ile belgelendiriyoruz. Kalitemizden asla ödün vermeden firmamızı daha ileri noktalara taşımak için gereken çalışmaları özenle yürütmekteyiz.